„WRAP MAXISTRETCH“
„WRAP MAXISTRETCH“
DALIES NUMERIS: 32300004

Tai idėjų derinys – išbandyta ir tikra technologija iš praeities ir naujos funkcijos – naujoje ergonomiškoje ir naudotojui draugiškoje konstrukcijoje

Tai viena geriausių, kainos prasme įperkamiausių tempimo mašinų savo srities rinkoje; „WRAP MaxiStretch“ – tai dealus patikrintų technolgijų ir naujų funkcijų, ergonommiškumo ir orientavimo į naudotoją derinys. 

  • „Dynamic Force®“ technologija užtikrina, kad esamas (o ne silpniausias) kailis nustatytų reguliavimus ir orientyrus tempimo procesui, kailio matavimui ir jėgos reguliavimui dėl optimalaus tempimo užtikrinimo. Tai savo ruožtu reiškia, kad 0 dydžio kailis nėra tempiamas ta pačia jėga, kaip 2xo dydžio kailis.
  • „Stretch and Release Technology®“ technologija automatiškai sumažina jėgą, kada kailis nebegali būti ištempiamas iki sekančio dydžio, tad taip sukuriamas idealus dydžio ir kokybės balansas.

O rezultatas? Pirmą kartą apskritai galime garantuoti, kad kailiai bus optimaliai ištempti – ne daugiau ir ne mažiau, nei to reikia. 

Ir tai dar ne viskas. Analogų neturinti „WRAP MaxiStretch“ technologija taip pat siūlo:

  • Diferencijuotą suvyniojimą: mašina vynioja tik tai, ką reikia iki esamų kailių
  • Unikali „minkšta“ funkcija idealiai tinka dirbant su apgadintais kailiais
  • Pilnai programuojama štampavimo funkcija su reguliuojamais galios lygmenimis
  • Galimybė greitai perjungti kailių tipus 8 skirtingų programų pagalba
  • Mažiausios eksploatacinės išlaidos rinkoje

Faktas:

„Jasopels“ 2012 metais pardavė virš 250 „WRAP MaxiStretch“ mašinų, o jos apdorojo virš 18 milijonų kailių visame pasaulyje, kas savaime kalba apie mašinos populiarumą. Naudotojai džiaugiasi didesniais kailiais ir didesnėmis pardavimo kainomis.

Techninė informacija:

Elektra: 
230 Volt + PE
Oro: 
40 L/min, min. 8 bar
Aukštis: 
125
Ilgis: 
80
Plotis: 
80
Wrap Maxistretch