KAILIŲ ATSKYRIMO ROBOTAS „XXL“
KAILIŲ ATSKYRIMO ROBOTAS „XXL“
DALIES NUMERIS: 31200004

Vidus, kuris užpildytas produktyvumu ir kokybę pagerinančiomis inovacijomis 

Susipažinkite su kailių atskyrimo sprendimu, kurio dėka galėsite apdoroti net didžiausių audinių patinų kailius be jokio vargo – be jokių bereikalingų stabdymo kailių lupimo proceso metu.

Naudojant „Pelting Robot“ įrangą, kailių lupimo procesą gali atlikti vos vienas operatorius. Intelektualus ir efektyvus mūsų siūlomas „Pelting Robot“ įrenginys atlieka visą kailių lupimo procesą ir puikiausiai susitvarko net su ilgiausiais kailiais be jokių nepageidaujamų sustojimų. Jame įdiegta savo srityje geriausia kailių lupimo technologija naudojant kailių lupimo mašiną „T11“, yra didelis ekranas ir daug mažiau judančių dalių, kurios užtikrina paprastumą naudotojui. Mašina paduoda kailius ant kailių konvejerio (parduodamas atskirai), tad nebereikia rankiniu ar kitu būdu paduoti riebalais padengtos kailio pusės operatoriui ar darbininkui. 

Nepaisant to, kad šios mašinos išorinė išvaizda beveik nepakitusi, „Pelting Robot XXL“ turi esminių vidaus patobulinimų ir atnaujinimų. Mes paėmėme geriausias savybes iš ankstesnių modelių ir suderinome jas su geriausia savo srityje kailių lupimo technologika, kurią panaudojome „T11“ kailių lupimo mašinoje. Šios mašinos komplektuojamos su pilnu programinės įrangos paketu, tad robotas ilgus metus tarnaus patikimai.

Kailių atskyrimo roboto „XXL“ savybės:

  • Pagerinta kailių lupimo sistema, kuri tinka apdoroti net didžiausias audines 
  • Supaprastintas eksploatavimasGreitesnis apmokymas
  • Naujas diplėjus su papildomomis funkcijomis 
  • Greitesnis kailių lupimas didesniam našumui

Techninė informacija:

Elektra: 
3 x 400 V w/ground/RCD
Oro: 
600 L/min v/min. 8 bar
Aukštis: 
3000
Ilgis: 
1250
Plotis: 
1750
PELTING ROBOT XXL