Pastogės

„JASOPELS“ konstrukcijos departamentas yra gerai žinomas visiems klientams dėl patikimumo ir dėl to, kad gamina aukščiausios kokybės audinių pastoges tiek naudojamų medžiagų, tiek jų funkcionalumo prasme.

Nuo kainų pateikimo ir derybų su mūsų klientais iki bendradarbiavimo su tiekėjais ir rangovais bei galutinio projekto pristatymo ir perdavimo, „JASOPELS A/S“ nuolatos kontroliuoja savo tvarkaraščius, medžiagų kokybę ir darbą tam, kad būtų pasiektas toks kokybės lygis, kuris gretinamas su mūsų prekiniu ženklu.

„JASOPELS“ konstrukcijos departamentas per pastarąjį dešimtmetį atliko kelis šimtus projektų – nuo labai mažų, tokių, kaip 2-jų eilių standartinės pastogės, iki sudėtingų 12-os eilių pastogių projekto, kurio užimamas plotas siekė iki 8 000 m2 ir kur laikoma virš 4 000 patelių su gėrimo puodeliais kiekvienoje pastogėje.

Didesnis tvirtumas ir geresnė sauga

Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikia 2-jų eilių atviro standarto pastogių, ar 16-os eilių uždarų pastogių, „Jasopels“ pasirūpins visomis medžiagomis, kurios užtikrintų idealius sprendimus. Mes Jums padėsime nuo planavimo etapo ir plano įgyvendinimo, pagaminsime bei pristatysime viską, ko Jums reikia sutartu laiku ir pagal sutartą kainą.

Išsamesnės informacijos apie mūsų siūlomas pastoges rasite kataloge (atsisiųsti čia)