Mokymas

Lankykite mokymus ir sutaupykite pinigų!

„Jasopels“ kviečia visus klientus, kurie įsigijo naują kailių apdirbimo įrangą, lankyti mokymo kursus. 

Toks praktinis mokymas padės dalyviams artimiau susipažinti su įrangą, jaustis užtikrinčiau ją eksploatuojant, labiau savimi pasitikėti įvairiais eksploatavimo aspektais, ypač prasidėjus sezonui. Dalyviams ne tik suteiksime bendro techninio supratimo apie įrangą, tačiau užtikrinsime ir tai, kad jie galėtų su pasitikėjimu eksploatuoti ją įvairiose situacijose – net tada, kai reikia pakeisti sugedusias dalis piko metu. 

Įgudęs įrangos operatorius ne tik užtikrins optimalų gamybinio proceso išnaudojimą, bet ir užtikrins aukščiausią kailių kokybę. 

Kiekvieno sezono metu šimtai kailinius žvėrelius auginančių ūkininkų dalyvauja „Jasopels“ organizuojamuose praktiniuose kursuose.

Ką sako mūsų kursų dalyviai

„Įvairios klaidos kailių apdorojimo proceso metu, kurios atsiranda ir dėl streso, ir dėl nepakankamų žinių apie teisingą įrangos naudojimą, pridaro didžiulių nuostolių kailių verslui kiekvieno sezono metu. Išklausę šiuos mokymo kursus tikrai sutaupysite daug pinigų, išvengsite apmaudžių klaidų, įgysite praktinių žinių, kurias galėsite panaudoti grįžę į ūkį tam, kad minėtų klaidų visiems laikams išvengtumėte.“

- Henrik Bækgaard, „Landscentret Pelsdyr“ konsultantas

Mokymo kursai vyksta Danijos Aars Verslo mokykloje, juos veda Mogens Kristensen, už „Jasopels“ mokymus atsakingas asmuo.

Sužinokite daugiau – registruokitės šiandien

Jei reikėtų išsamesnės informacijos apie mokymo programą, nedvejodami susisiekite su mumis telefonu +45 9842 0566. 

ARBA

Parašykite nurodytais kontaktais