„Jasopels“ istorija

Kaip vienas iš geriausių tiekėjų kailių ūkiams pasaulyje, „Jasopels A/S“ tiekia aukščiausios kokybės produktus ir siūlo savo klientams geriausias paslaugas. Dėka mūsų patyrusių specialistų ir nuolatinių akcentų sričiai, kurioje dirbame, ypač plėtroje ir tyrimuose, mes siekiame pasiūlyti geriausius, novatoriškiausius sprendimus ir įrangą.

„Jasopels“ istorija prasidėjo 1997 metais, kada Mads Rasmussen įsteigė „Danish Wire Technic Aps“ – kompaniją, kuri gamino lizdus ir būdas. Kompanija augo ir Rasmussen pradėjo įgyvendinti savo viziją – tapti visasiūlančiu tiekėju kailių ūkiams, jis pradėjo supirkinėti įvairias įmones, kurios kūrė ir gamino audinių kailių apdorojimo mašinas, šėrimo mašinas ir narvus. Taip 2003 metais atsirado „Jasopan A/S“ kompanija, kuri tapo viena didžiausių ir universaliausių tiekėjų savo srityje ir kuri vėliau transformavosi į „Jasopels A/S“.

„Jasopels“ būstinė yra Bording mieste, Danijos Jutlandijos regione, kuris yra Danijos kailių pramonės centras. Kompanija taip pat turi gamybinius pajėgumus ir Lenkijoje nuo 2005 metų.

„Jasopels“ JAV ir Kanadoje

„Jasopels“ veiklą Šiaurės Amerikoje vykdo nuo 1997 metų, kompanija pardavė savo įrangos daugiau nei keliems šimtams ūkių Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje. „Jasopels“ kailių lupimo ir apdorojimo įranga labai populiari, naudojama net 300 pjaustytuvų ir kūno kablių. Virš 50 ūkininkų naudoja „T5“ ir ankstesnius šios įrangos modelius, daug ūkininkų turi įsigiję populiarią „Maxi Wrap“ sistemą. Nauja „Jasopels“ siūloma kūno ir kailių būgnų sistema taip pat labai sparčiai tampa populiaria. Paklausa „Jasopels“ produkcijai Šiaurės Amerikoje nuolat auga, šiame regione atsiranda naujų ūkių, kurie taip pat nori naudotis novatoriškomis technologijomis, kaštus taupančiais sprendimais ir lengvai valdoma bei prižiūrima įranga.

Jūsų sprendimas, kur viskas vienoje vietoje

Dėka gausaus ir universalaus produktų pasiūlos pasirinkimo ir nuolatinio siekio suteikti puikias ir naujoviškas paslaugas, „Jasopels“ kompanija tapo viena pirmaujančių sprendimų tiekėjų kailinių žvėrelių augintojams visame pasaulyje.

Mūsų pagrindinis tikslas – gebėti pasiūlyti kailinių gyvūnėlių augintojams sprendimų, kurie pagerintų jų ūkių produktyvumą ir pelningumą. To siekdami mes nuolatos atnaujiname savo esamus produktus ir kuriame naujus sprendimus remdamiesi realia ūkių praktika ir jų pageidavimais. Visu kompanijos gyvavimo metu vadovaujamės filosofija, kad „tik geriausias gali būti tikrai geras“, tad jaučiamės prisidėję prie mūsų klientų siekių tapti vienais konkurencingiausių.

„Jasopels“ nori palinkėti Jums ilgalaikės ir vaisingos partnerystės. Laukiame Jūsų ir esame pasirengę Jums padėti visais kailinių žvėrelių auginimo ir susijusių verslų klausimais. Tiesiog susisiekite su mūsų vietiniu agentu, sužinokite daugiau apie mūsų produktus ir paslaugas bei tai, kaip mūsų kompanija galėtų prisidėti prie Jūsų verslo pozicijų sustiprinimo.